Symetris Business Park, Łódź, Solar Polska S.p z o.o., ul. Piłsudskiego 86

Zakres prac:

Instalacja HVAC
1000 m2 powierzchni

Spółka Solar Polska wynajmuje w łódzkim kompleksie biurowym Symetris Business Park, którego właścicielem jest EPP, prawie 1000 mkw. powierzchni biurowej.
Solar Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Solar – jednego z największych partnerów handlowych w Europie Północnej w zakresie dystrybucji rozwiązań dla firm elektroinstalacyjnych i przemysłowych. Na rynku polskim Solar działa od 1998 roku.
Symetris Business Park to Łódzki biurowiec w granicach dzielnicy Widzew przy ulicy Piłsudskiego 86. Znany również pod nazwą Aurus.  Powierzchnia biurowa tego dziesięciokodygnacyjnego budynku wynosi 19000 metrów kwadratowych, natomiast handlowa 1500 metrów kwadratowych. Gmach to inwestycja deweloperska firmy Echo Investment z Kielc, spółki Fabet Konstrukcje oraz Modzelewski & Rodek są jego generalnymi wykonawcami, natomiast koncepcję architektoniczną opracowała B’ART Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz, Bartłomiej Biełyszew z Warszawy. Budynki wyposażone są w BMS, liczniki zużycia energii, system kontroli dostępu, całodobowy monitoring i ochronę, centralę telefoniczną oraz recepcję. Wszelkie prace były wykonywane w sposób, który umożliwił spełnienie wszelkich wymagań i zobowiązań dla potrzeb uzyskania certyfikatu BREEAM na poziomie bardzo dobrym.