Zaangażowanie i profesjonalizm

Naszą siłą jest zespół

Projektujemy Komfort
AC Group powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby stale rozwijającego się sektora HVAC. Przez lata nasza marka stała się synonimem solidnego partnerstwa, dbałości o szczegóły i jakości. Wartości te przekładają się na nasze realizacje, którymi z dumą możemy się pochwalić.
Każdego dnia dążymy do podnoszenia jakości oferowanych usług - zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam projektować, realizować i serwisować instalacje klimatyzacyjno-wentylacyjne.
W AC Group poprzez komfort rozumiemy też wpływ na otoczenie i środowisko, dlatego stale rozwijamy się pod kątem odnawialnych źródeł energii, oferując takie rozwiązania jak fotowoltaika czy pompy ciepła.
Siłą naszej spółki jest zespół składający się z wysoko wykwalifikowanej kadry managerskiej, inżynierskiej, serwisowej, zarządzającej procesami inwestycyjnymi dla największych klientów w Polsce takich jak: ECHO Investment, Globalworth, Skanska, White Star Real Estate, Colliers, Muniak, Tetris, Orange, Reesco, EPP, Philips, Electrolux, ABB, 3M GSC Poland, Capgemini.
Karol Bielecki
Prezes Zarządu
Karol Brytek
Menedżer ds. realizacji, Członek Zarządu
Ernest Zep
Menedżer ds. Kluczowych Klientów, Prokurent
Rafał Wicha
Menedżer ds. realizacji, Właściciel Temeko
Maciej Targosz
Menedżer ds. realizacji inwestycji elektrycznych
Magdalena Kupis
Koordynator Działu Wycen i Kontraktacji
Paweł Baran
Menedżer ds. klimatyzacji / OZE, Menedżer ds. serwisu
Magdalena Prędota
Specjalista ds. zakupów
Patrycja Wojciechowska
Specjalista ds. zakupów
Angelika Baran
Koordynator ds. serwisu
Izabela
Robak-Bogusławska
Opiekun marki
Aleksandra Rabczewska
Starsza Księgowa
Elżbieta Piotrowicz
Koordynator Oddziału Kielce
Kamil Radoszewski
Kierownik produkcji
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem odpowiedniego działu AC Group - zachęcamy do współpracy!

Cele i wartości

AC Group to gwarancja wysokiej jakości obsługi – dla naszych klientów oznacza to przede wszystkim zminimalizowanie ryzyka i odpowiedzialność za ciągłość pracy budynków i zespołów w nich pracujących.
Ważny jest dla nas rozwój i dbałość o szczegóły, dzięki czemu jesteśmy bardzo konkurencyjni na rynku.

Doskonale radzimy sobie w sytuacjach nieprzewidzianych i kryzysowych.
Kompleksowość współpracy, doświadczenie i niezależność to wartości,
którymi umacniamy naszą pozycję na rynku.

Misja

Stale podnosimy jakość naszych usług, dopasowując się do zmieniających się oczekiwań inwestorów. Stawiamy na elastyczność i synergię partnerstw. W DNA naszej marki wpisana jest troska o komfort naszych klientów i partnerów biznesowych.

Wizja

Dążymy do tego, by być liderem na rynku krajowym, a także stawać się rozpoznawalnym partnerem na wybranych rynkach zagranicznych.

CSR

AC Group to firma społecznie odpowiedzialna.
Co to oznacza w praktyce?

Odpowiedzialny pracodawca

W naszej firmie opracowana została struktura organizacyjna i zakres obowiązków na każdym stanowisku pracy. Umożliwiło to pracownikom większą swobodę w podejmowaniu decyzji, co usprawnia pracę całej spółki.

Stawiamy także na rozwój osobisty pracowników, inwestując w podnoszenie ich umiejętności i kwalifikacji, poprzez szkolenia z zakresu komunikacji z klientami, rozwiązywania konfliktów oraz kursy zawodowe i specjalistyczne m.in. w zakresie uzyskania/aktualizacji uprawnień. Dzięki tym działaniom nasi pracownicy zyskali poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i wzrosła ich lojalność wobec firmy.

Świadomi ekologicznie

Zmniejszanie śladu węglowego to ważny temat w ogólnoświatowej debacie, dlatego w ramach działań CSR stawiamy na troskę o środowisko.

Zaczęliśmy od prowadzenia bardziej ekologicznego biura, wymieniając żarówki na energooszczędne, tworząc oszczędności w zakresie wykorzystywania papieru, tonerów do drukarek i prądu.

W styczniu 2022 rozpoczęło się nasze członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego | Polish Green Building Council (PLGBC).

Rozpoczęliśmy cykliczne sadzenie drzew z posadzimy.pl.

Świadomie wybieramy nowe produkty, które są mniej szkodliwe dla środowiska.
W naszej ofercie można znaleźć wiele ekologicznych rozwiązań zarówno dla klientów biznesowych i indywidualnych. W naszym materiałach ofertowych, a także poprzez artykuły na blogu staramy się edukować innych i zachęcać do wyborów korzystnych dla środowiska naturalnego.

Razem dla lokalnej kultury i edukacji

Myślimy globalnie, ale staramy się działać również lokalnie, wspierając naszą świętokrzyską społeczność, poprzez włączanie się w różne inicjatywy.

AC Goup angażuje się w działania Kina Fenomen w Kielcach, dzięki któremu społeczność lokalna może uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i mieć dostęp do wyselekcjonowanych przez krytyków pozycji kinowych. Jesteśmy partnerem cyklicznego wydarzenia Kino Letnie z klimatem.